Witaj na blogu ReSerwis.pl

Blog powstał z myślą o dzieleniu się wiedzą z zakresu napraw telefonów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń, które prowadzimy w naszym serwisie.

Dodatkowo będziemy tu udostępniać informacje dotyczące części zamiennych do nowych modeli smartfonów, które wchodzą na nasz rynek.

ReSerwis.pl to firma, która istnieje na rynku od 2003 roku. W latach wcześniejszych zajmowaliśmy się głównie sprzedażą nowych i używanych telefonów komórkowych oraz świadczyliśmy usługi: naprawy, odblokowania telefonów, naprawy softowe komórek.

Dziś jesteśmy importerem części zamiennych do urządzeń takich marek jak: Xiaomi, Huawei, Samsung, Sony, Motorola, Microsoft, Nokia, iPhone, LG, Asus itp. Zaopatrujemy największe serwisy w podzespoły do napraw telefonów, smartfonów, tabletów itd. i prowadzimy sprzedaż poprzez własną stronę internetową Reserwis.pl oraz serwisy: Allegro, Arena, Ceneo. Spotykamy tu się z różnymi odbiorcami. Często naszymi klientami są amatorzy, którzy po raz pierwszy dokonują naprawy własnego telefonu. Nie rzadko zgłaszają nam problemy, reklamują towar, który de facto okazuje się być sprawny. Niestety, przez brak doświadczenia i nieprawidłowy montaż często dochodzi także do uszkodzenia podzespołu, o czym zainteresowany, dowiaduje się od nas. W wyniku takich sytuacji narodził się pomysł o publikacji wiedzy z zakresu prowadzonych u nas napraw, aby nasi klienci i pozostałe osoby mogły zapoznać się z tym, w jaki sposób my naprawiamy dany model telefonu.

Przy publikacjach kierujemy się zdrowym rozsądkiem i bierzemy pod uwagę to, iż czytający posiada minimum wiedzy z zakresu naprawy i ma znajomość pojęć i użytych w publikacji nazw części zamiennych. Prosimy pamiętać o tym, iż publikacje z napraw są jedynie wskazówką i nie zwalniają z włączenia myślenia podczas samodzielnych napraw.

Nie bójcie się komentować i zadawać pytań! To Blog dla Was 🙂